kontakt@brzdacenalace.pl

+48 696 089 781

Nasz Zespół

Małgorzata Brach

Dyrektor żłobka i przedszkola
Zamknij

Małgorzata Brach

Dyrektor żłobka i przedszkola

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego ze specjalnością Pedagogiki Ogólnej i Animacji Społeczno-Kulturalnej oraz Wydziału Polonistyki ze specjalnością Kulturoznawstwo, studiowała i pracowała we Francji. Ukończyła m.in. szkolenie NVC Język serca w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także liczne szkolenia instruktorskie ZHP w zakresie metod pracy z dziećmi oraz szkolenia liderów grup dziecięcych. Zaangażowana była w szkolenie animatorów Centrum Nauki Kopernik. Aktualnie studentka Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Założycielka przedszkola i żłobka „Brzdące na łące”.

Brzdące na łące, to miejsce, które powstało z pasji i pragnienia pracy z dziećmi. Tutaj uczą się nie tylko Brzdące, ale cały zespół pracowników! Moją ambicją jest tworzyć miejsce przyjazne dzieciom i wykorzystujące potencjał młodych pedagogów. Do harmonijnego rozwoju dziecka niezbędne jest doświadczanie, swoboda działania i ekspresji oraz stawianie wyzwań. Takim miejscem są "Brzdące na łące"

Kamila Bykowska

Logopedka
Zamknij

Kamila Bykowska

Logopedka

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie ze specjalnością Logopedii, ukończyła warsztaty Porozumienie bez przemocy (NVC), Integracja Sensoryczna (SI) – wykrywanie zaburzeń i zasady prowadzenia terapii oraz Stany nagłe – Pierwsza pomoc dzieciom, w przedszkolu pracuje jako logopeda.

O sobie: Uwielbiam pracować z dziećmi. Największą przyjemność i satysfakcję czerpię z obserwacji jak dzieci się uczą i jak moja praca wpływa na rozwój małego człowieka. W pracy staram się myśleć kreatywnie i wykorzystywać swój potencjał na sto procent! Poza pracą w Brzdącach pracuję w alternatywnej szkole jako nauczycielka, a także działam w harcerstwie, a oprócz tego kocham śpiewać. Śpiew towarzyszy mi na każdym kroku.

Emilia Rozeniał

Wychowawczyni w żłobku

Zamknij

Emilia Rozeniał

Wychowawczyni w żłobku

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Historia, aktualnie w trakcie studiów podyplomowych w zakresie Pedagogiki w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Ukończyła szkolenie Pierwsza pomoc dzieciom.

Zuzanna Rodakowska

Wychowawczyni w żłobku

Zamknij

Zuzanna Rodakowska

Wychowawczyni w żłobku

W trakcie studiów na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie ze specjalna ze specjalnością wczesne wspomaganie rozwoju dziecka-wychowanie przedszkolne. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzyczna im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Ukończyła Ukończyła szkolenie Pierwsza pomoc dzieciom.

O sobie: Zawsze czułam, że praca z dziećmi jest moim największym marzeniem. Serce skradły mi najmniejsze brzdące, które zaskakują mnie codziennie od nowa swoją pomysłowością i autentycznością. Każde dziecko staram się traktować indywidualnie pomagając mu rozwijać się prawidłowo. Najwiecej radości sprawiają mi zajęcia muzyczne z dzieciakami. Dzięki nim mogę dzielić się z brzdącami swoją drugą pasja czyli muzyką.

Katarzyna Kozłowska

Wychowawczyni w żłobku

Zamknij

Katarzyna Kozłowska

Wychowawczyni w żłobku

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Praca Socjalna. Kontynuuje studia na tej samej uczelni na kierunku Pedagogika Specjalna ze specjalnością wczesne wspomaganie rozwoju dziecka i wychowanie przedszkolne. Ukończyła szkolenie w zakresie wykorzystania elementów metody verbotonalnej w terapii dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej oraz ukończyła kurs Pierwsza pomoc u dzieci

O sobie: Od dziecka chciałam być nauczycielką. W dzieciństwie bawiłam się w organizowanie koleżankom klasówek. Teraz nikogo już nie testuje ;) za to uwielbiam pracę z dziećmi, szczególnie z najmłodszymi brzdącami. Dzieci są zaskakujące, aktywne i ciekawe. Ogromną satysfakcję daje mi możliwość obserwowania jak rozwija się ich osobowość i jak zdobywają nowe umiejętności

Karolina Chochlewicz

Wychowawczyni w przedszkolu
Zamknij

Karolina Chochlewicz

Wychowawczyni w przedszkolu

Studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej, studia w zakresie Wychowania przedszkolnego z edukacją wczesnoszkolną. Ukończyła szkolenie Opiekun w żłobku i w klubie dziecięcym oraz szkolenie Pierwsza pomoc dzieciom.

O sobie: Jako dziecko uwielbiałam bawić się "w szkołę". Z czasem okazało się, że praca z dziećmi to moja pasja. Nic nie sprawia mi większej radości niż obserwowanie jak Brzdące rosną i z moją pomocą robią postępy. Kontakt z dziećmi pozwala mi wszechstronnie się rozwijać łącząc pracę, hobby i naukę w jedno. Jestem zaangażowana i pomysłowa, dlatego razem z Brzdącami nigdy się nie nudzimy!

Joanna Mordak

Prowadząca zajęcia gordonowskie
Zamknij

Joanna Mordak

Prowadząca zajęcia gordonowskie

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie Pedagogiki. Ukończyła Kurs umuzykalniania dzieci w wieku od 0 do 3 lat według teorii uczenia się muzyki Edwina E. Gordona.

O sobie: W pracy z dziećmi szczególną uwagę poświęcam edukacji przez sztukę. Dbam o to, aby zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa i swobody oraz umożliwić doświadczanie świata w sposób jak najbardziej przystępny dla nich. Staram się indywidualnie podchodzić do każdego dziecka.

Do góry ^