ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Przedszkole

Nauczyciel

Weronika Kubicka

Kategoria

Przedszkole

Course Attendees

Still no participant

Codziennie proponowane są dzieciom, dostosowane do ich wieku aktywności, które pozwalają w naturalny sposób poznawać dzieciom otaczający je świat i harmonijnie się rozwijać.   Zajęcia muzyczne prowadzone metodą Gordona wzbogacają słownik melodyczny i rytmiczny, a najmłodszym ułatwiają rozwój mowy. Przy muzyce dzieci poznają nowe melodie, tańczą i bawią się.   Plastyka i zajęcia sensoryczne rozwijają zdolności manualne i pozwalają na swobodną, twórczą ekspresję. Regularne czytanie książek wzbogaca słownik i rozbudowuje wiedzę o świecie.   Brzdące uczestniczą również w hodowaniu i pielęgnowaniu roślin oraz w zajęciach prowadzonych po angielsku, dzięki którym w naturalny sposób rozwijają kompetencje językowe. W ramach zajęć dzieci pieką również świąteczne ciastka, robią eksperymenty fizyczno-chemiczne i grają w gry planszowe lub szachy.

Zajęcia

Zajęcia

Zajęcia Zajęcia Zajęcia Zajęcia

Course Reviews

Still no reviews

Przedszkole

Niewielkie przedszkole mieści się w domu na Starych Bielanach. Dzieci mogą również przebywać w dużym, malowniczym ogrodzie, co sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu i wspomaga ich rozwój.

 

Dzięki mieszanej wiekowo grupie dzieci przebywają w naturalnie zróżnicowanym środowisku. Zajęcia dostosowujemy do etapu rozwoju. Uważnie obserwujemy postępy małych podopiecznych i reagujemy na ich potrzeby.

 

Prowadzimy 2 grupy: przedszkolną i żłobkową. Maluchy i Starszaki spotykają się codziennie w ogrodzie, co sprzyja ich integracji i daje przedszkolakom okazję do rozwijania troski i pomocniczości wobec młodszych. Kiedy do grupy dołączają nowe maluchy następuje to łagodnie i naturalnie.

 

Dzieci o szczególnych potrzebach edukacyjnych otoczone są dodatkowym wsparciem zespołu specjalistów. Realizujemy indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne, w ramach których prowadzimy terapię psychologiczną, logopedyczną oraz treningi umiejętności społecznych.

 

Co jemy?

Jemy zdrowo i pysznie! Dbamy o to, żeby posiłki naszych Brzdąców były zrównoważone i aby zwierały codzienną porcję warzyw i owoców. Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie pysznego i zdrowego odżywiania! Smaczne posiłki przywozi nam firma "Smaki babci Dany". Co roku zapraszają nas i rodziców naszych podopiecznych do udziału w spotkaniach o zdrowym odżywianiu dzieci.

 

Jak spędzamy czas?

Tworzymy dzieciom przestrzeń do swobodnego i harmonijnego rozwoju, szczególnie w kontakcie z przyrodą. Stymulujemy ich rozwój również poprzez proponowanie udziału w różnorodnych zajęciach. Muzykujemy, malujemy, hodujemy rośliny... W nauczaniu angielskiego wspiera nas szkoła językowa Speak Art. Brzdące uczą się komunikowania po angielsku poprzez aktywny udział zabawie z wykorzystanie muzyki i elementów dramy. Więcej o naszym programie przeczytasz w zakładce "Zajęcia".

 

Zespół

Weronika Kubicka

Nauczycielka przedszkolna
WIĘCEJ

Marcelina Furhman

Nauczycielka-psycholożka
WIĘCEJ

Price : Free

Dzieci od 2,5 do 6 lat

Otwarte 8.00-17.30

Ul. Kleczewska 23, Warszawa

Opieka psychologa i logopedy

Question