ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Trening umiejętności społecznych

Nauczyciel

Aleksandra Urman

Kategoria

Course Attendees

Still no participant

Trening umiejętności społecznych skierowany jest do dzieci nieśmiałych, wycofanych, mających trudności w dostosowaniu się do zasad grupowych, radzeniu sobie ze złością, dzieci w spektrum autyzmu.

Zajęcia

Zajęcia

Zajęcia Zajęcia Zajęcia Zajęcia

Course Reviews

Still no reviews

Trening umiejętności społecznych

 

Trening umiejętności społecznych, to zajęcia skierowane są do dzieci z trudnościami w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów społecznych.

Każdy Trening jest dostosowywany do specyficznych potrzeb grupy - wieku dzieci, trudności, z jakimi się zmagają. Zawiera elementy rozwijania wiedzy o emocjach, rozpoznawania własnych stanów emocjonalnych i rozumienia emocji innych ludzi, ćwiczenie sposobów akceptowalnych społecznie ekspresjii emocji, relaksacji, rozumienia sytuacji społecznych i.in.

 

Trening składa się z cyklu 12 spotkań. Spotkania trwają 1,5 godziny i odbywają się raz w tygodniu. W zależności od liczebności grupy prowadzone są przez jedną lub dwie psycholożki.

Udział w zajęciach poprzedzony jest spotkaniem z rodzicami mającym na celu zebranie wywiadu na temat dziecka oraz kwalifikację do grupy.

Po zakończeniu zajęć rodzice otrzymują informację zwrotną na temat dziecka podczas 30 min. spotkania oraz opis funkcjonowania dziecka w trakcie zajęć.

 

Prowadzimy rekrutację  do dwóch grup wiekowych:

  • Grupa przedszkolna (4-6 lat) - wtorek 16.30-18.00
  • Grupa wczesnoszkolna (7-9 lat) - wtorek 18.15 - 19.45
  • Grupa szkolna (10-11 lat) - termin podamy, kiedy utworzy się grupa

Cykl zajęć rusza w listopadzie.

Zespół

Małgorzata Brach

Właścicielka, Psycholożka
WIĘCEJ

Price : $

Dzieci od 5 do 9 lat

Środa 16.30-20.00

Ul. Osikowa 5, Warszawa

Zajęcia grupowe

Question