ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Zajęcia dla maluchów

COURSE PRICE FOR FREE

Zajęcia dla dzieci

Nauczyciel

Patrycja Skwarek

Kategoria

Zajęcia dla dzieci

Course Attendees

Still no participant

Zajęcia są świetną okazją do rozmowy na temat adaptacji dziecka w nowym miejscu. W naszym żłobku i przedszkolu kierujemy się kilkoma ważnymi zasadami: (1) Dziecko wie, co ma się stać, (2) Rozmawiaj o emocjach. Akceptuj emocje!, (3) Bądź konsekwentny, (4) Pokaż dziecku, że jesteś pewny tego, co robisz! O tych i o innych wskazówkach rozmawiamy w trakcie swobodnej zabawy dzieci i w przerwie na podwieczorek podczas zajęć. Zapraszamy!

Zajęcia

Zajęcia

Zajęcia Zajęcia Zajęcia Zajęcia

Course Reviews

Still no reviews

Zajęcia dla dzieci Jeśli Twoje dziecko nie chodzi jeszcze do żłobka lub przedszkola, a planujesz, że stanie się to niebawem, warto już teraz zadbać o to, żeby ta ogromna zmiana w Waszym życiu przebiegła w sposób spokojny.   Zajęcia dla maluchów pomogą Twojemu dziecku odnaleźć się w nowej sytuacji, zapewnią kontakt z rówieśnikami, rozwiną zdolności manualne, ruchowe i muzyczne.  
Zajęcia składają się z 4 części. Rozpoczynają się od swobodnej zabawy, po której rozpoczyna się część muzyczno-ruchowa. Po niej - podwieczorek - jest to okazja do zapoznania się ze wszystkimi sytuacjami, w których później dziecko ma odnaleźć się w grupie. Na końcu proponujemy dzieciom zajęcia sensoplastyczne.
Zajęcia prowadzi Patrycja Skwarek - nasza menadżerka, doświadczona wychowawczyni w pracy z najmłodszymi dziećmi, która nie jedną adaptację przeprowadziła już z sukcesem.
Zapraszamy do zapisów - wypełnij formularz dostępny w zakładce Kontakt.
Zajęcia odbywać się będą w każdą środę w godzinach 16.30-17.30.

Zespół

Patrycja Skwarek

Menadżerka przedszkola i żłobka
WIĘCEJ

Price : Free

Dzieci od 1 do 3 lat

Otwarte 7.30-18.00

Ul. Kleczewska 23, Warszawa

Zajęcia dla dzieci

Question