ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Żłobek

COURSE PRICE FOR FREE

Żłobek

Nauczyciel

Weronika Kubicka

Kategoria

Żłobek

Course Attendees

Still no participant

Codziennie proponowane są dzieciom, dostosowane do ich wieku aktywności, które pozwalają w naturalny sposób poznawać dzieciom otaczający je świat i harmonijnie się rozwijać. Zajęcia muzyczne prowadzone metodą Gordona wzbogacają słownik melodyczny i rytmiczny, a najmłodszym ułatwiają rozwój mowy. Przy muzyce dzieci poznają nowe melodie, tańczą i bawią się. Plastyka i zajęcia sensoryczne rozwijają zdolności manualne i pozwalają na swobodną, twórczą ekspresję. Regularne czytanie książek wzbogaca słownik i rozbudowuje wiedzę o świecie. Starsze brzdące uczestniczą w hodowaniu i pielęgnowaniu roślin. Na Kleczewskiej dzieci biorą również udział w zajęciach prowadzonych po angielsku, dzięki którym w naturalny sposób rozwijają kompetencje językowe.

Zajęcia

Zajęcia

Zajęcia Zajęcia Zajęcia Zajęcia

Course Reviews

Still no reviews

Żłobek 

Grupa Maluchów przebywa w domu z dużym ogrodem na Starych Bielanach. Umożliwia to dzieciom codzienne spędzanie czasu na powietrzu i zapewnia aktywny rozwój. Niewielka liczba dzieci umożliwia indywidualne podejście do każdego malucha – uważną obserwację oraz reagowanie na jego potrzeby.

Prowadzimy dwie grupy: żłobkową grupę Maluchów przeznaczoną dla dzieci od 1,5 do 2,5 roku oraz przedszkolną – Starszaków dla dzieci od 2,5 roku do 6 lat. Każda z nich ma swoją, kameralną przestrzeń w domu.

Maluchy i Starszaki, spotykają się jednak codziennie w ogrodzie, co sprzyja ich integracji nie tylko z dziećmi, ale także z wychowawcami. Dzięki temu, kiedy nadchodzi moment przejścia do grupy Starszaków następuje to łagodnie i naturalnie.

 

Zespół

Weronika Kubicka

Opiekunka w żłobku
WIĘCEJ

Aleksandra Papis

Opiekunka w żłobku
WIĘCEJ

Natalia Majchrzak

Opiekunka w żłobku
WIĘCEJ

Price : Free

Dzieci od 1 do 2,5 roku

Otwarte 8.00-18.00

Ul. Kleczewska 23, Warszawa

Opieka psychologa i logopedy

Question