ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Żłobek

COURSE PRICE FOR FREE

Żłobek

Nauczyciel

Natalia Majchrzak

Kategoria

Żłobek

Course Attendees

Still no participant

Codziennie proponowane są dzieciom, dostosowane do ich wieku aktywności, które pozwalają w naturalny sposób poznawać dzieciom otaczający je świat i harmonijnie się rozwijać. Zajęcia muzyczne prowadzone metodą Gordona wzbogacają słownik melodyczny i rytmiczny, a najmłodszym ułatwiają rozwój mowy. Przy muzyce dzieci poznają nowe melodie, tańczą i bawią się. Plastyka i zajęcia sensoryczne rozwijają zdolności manualne i pozwalają na swobodną, twórczą ekspresję. Regularne czytanie książek wzbogaca słownik i rozbudowuje wiedzę o świecie. Starsze brzdące uczestniczą w hodowaniu i pielęgnowaniu roślin. Na Kleczewskiej dzieci biorą również udział w zajęciach prowadzonych po angielsku, dzięki którym w naturalny sposób rozwijają kompetencje językowe.

Zajęcia

Zajęcia

Zajęcia Zajęcia Zajęcia Zajęcia

Course Reviews

Still no reviews

Żłobek 

Grupa Maluchów przebywa w domu z dużym ogrodem na Starych Bielanach. Umożliwia to dzieciom codzienne spędzanie czasu na powietrzu i zapewnia aktywny rozwój. Niewielka liczba dzieci umożliwia indywidualne podejście do każdego malucha – uważną obserwację oraz reagowanie na jego potrzeby.

 

Prowadzimy dwie grupy: żłobkową grupę Maluchów przeznaczoną dla dzieci od 1,5 do 2,5 roku oraz przedszkolną – Starszaków dla dzieci od 2,5 roku do 6 lat. Każda z nich ma swoją, kameralną przestrzeń w domu.

 

Maluchy i Starszaki, spotykają się jednak codziennie w ogrodzie, co sprzyja ich integracji nie tylko z dziećmi, ale także z wychowawcami. Dzięki temu, kiedy nadchodzi moment przejścia do grupy Starszaków następuje to łagodnie i naturalnie.

 

Co jemy?

Jemy zdrowo i pysznie! Dbamy o to, żeby posiłki naszych Brzdąców były zrównoważone i aby zwierały codzienną porcję warzyw i owoców. Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie pysznego i zdrowego odżywiania! Smaczne posiłki przywozi nam firma "Smaki babci Dany". Co roku zapraszają nas i rodziców naszych podopiecznych do udziału w spotkaniach o zdrowym odżywianiu dzieci.

 

Jak spędzamy czas?

Tworzymy dzieciom przestrzeń do swobodnego i harmonijnego rozwoju, szczególnie w kontakcie z przyrodą. Stymulujemy ich rozwój również poprzez proponowanie udziału w różnorodnych zajęciach. Muzykujemy, malujemy, hodujemy rośliny... W nauczaniu angielskiego wspiera nas szkoła językowa Speak Art. Brzdące uczą się komunikowania po angielsku poprzez aktywny udział zabawie z wykorzystanie muzyki i elementów dramy. Więcej o naszym programie przeczytasz w zakładce "Zajęcia".

 

Zespół

Natalia Majchrzak

Opiekunka w żłobku
WIĘCEJ

Barbara Jaszczuk

Opiekunka w żłobku
WIĘCEJ

Patrycja Skwarek

Menadżerka przedszkola i żłobka
WIĘCEJ

Price : Free

Dzieci od 1 do 2,5 roku

Otwarte 8.00-17.30

Ul. Kleczewska 23, Warszawa

Opieka psychologa i logopedy

Question