Ukończyłam Psychologię kliniczną dziecka i rodziny na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym w Szkole Psychoterapii Dialog. Ukończyłam liczne szkolenia m.in. szkolenie Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach -I stopień oraz Kids’ Skills – Dam radę! w CTSR, a także Seksualność osób z niepełnosprawnością intelektualną i spektrum autyzmu prowadzonym przez Izę Fornalik. Regularnie pogłębiam wiedzę i umiejętności psychoterapeutyczne uczestnicząc w warsztatach i webinarach.

Od początku moja droga zawodowa skupiała się na pracy z dziećmi. Przygodę w pracy z najmłodszymi rozpoczęłam pracując jako psycholożka w przedszkolu, gdzie miałam możliwość obserwowania dzieci na poszczególnych etapach jego rozwoju. Obecnie zajmuje się terapią dzieci, które doświadczają trudnych emocji, niskiego poczucia własnej wartości, a także braku motywacji. Pracuję z dziećmi w spektrum autyzmu prowadząc terapię indywidualną oraz treningi umiejętności społecznych.

Szczególnie istotne w pracy terapeutycznej jest dla mnie zbudowanie bezpiecznej przestrzeni, w której w formie zabawy, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego dziecka towarzyszę mu w rozwoju emocjonalno-społecznym.

Prywatnie kocham koty. W wolnym czasie czytam książki, ćwiczę oraz udzielam się charytatywnie na rzecz zwierząt.

W Pracowni Rozwoju i Przedszkolu Brzdące na łące pracuję jako psycholożka, prowadzę treningi umiejętności społecznych, psychoterapię dzieci i młodzieży oraz konsultacje psychologiczne dla rodziców.