Studiowałam Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z edukacją włączającą na UKSW w Warszawie. Ukończyłam kurs wychowawcy kolonijnego oraz szkolenie w zakresie pracy z dziećmi w spektrum autyzmu. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia NVC – Porozumienie bez przemocy.

Pracę z dziećmi zaczęłam już w trakcie liceum jako wolontariuszka w świetlicy szkolnej i osiedlowej. Dalsze doświadczenia zdobywałam najpierw na stażach w przedszkolach publicznych, w tym również w placówkach integracyjnych, a później pracując jako nauczycielka w prywatnych przedszkolach oraz jako wychowawczyni podczas letnich obozów dla dzieci.

Odkąd pamiętam, czułam, że praca z dziećmi, to właśnie ta, która będzie mi dawała ogromną satysfakcję i do której będę chodziła z przyjemnością. I nie myliłam się! Cenię ją za to, że każdy dzień jest wyjątkowy, a każde dziecko – niepowtarzalne. Praca z Brzdącami daje mi możliwość brania czynnego udziału w odkrywaniu przez nich świata – przez wspólne doświadczenia i zabawę. Dzieciaki uwielbiam za ich bezinteresowność i bezgraniczną szczerość, która nie raz wymagała ode mnie wychodzenia poza granice własnego komfortu 😉

Do zespołu Brzdąców na łące trafiłam kilka lat temu rozpoczynając pracę jako opiekunka w nowo powstałej grupie Maluchów na Kleczewskiej. Przeszłam tu drogę, dzięki której lepiej poznałam siebie i swoje możliwości, a także spotkałam ludzi, którzy zobaczyli, że mogę więcej. Dzięki temu, teraz spełniam się zarówno w roli nauczycielki, jak i osoby współtworzącej to ciepłe, przyjazne i kreatywne miejsce.